icon

JuiceDefender

3.9.4 için
Android

4.0

1

Cep telefonu bataryanızdan tasarruf edin

75.5k

Bu uygulamayı oyla

+3

JuiceDefender bir dizi 'hile' ve anlık çözümle şarj aleti olmadan batarya ömrünü uzatmak üzere Android cihazlarınızın performansını artırmak için geliştirilmiş bir araçtır.

Başlamak için uygulama her duruma uygun beş farklı kullanıcı profili ile birlikte gelir. Bu seçenekler normal (günlük, normal kullanım) ile tümüyle kişiselleştirilmiş (istediğiniz seçenekleri açıp kapatabileceğiniz) arasında değişir.

Seçenekler, kullandığınız 'uygulamaların' her birini ve hepsini tümüyle düzenleme seçeneği sunar. Uygulamaları kapatma, internet bağlantısını kesme ya da sadece uygulamayı açtığınızda bağlanma gibi seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı şekilde, mobil veri ve WiFi, Gps ve çok daha fazlasının kullanımı gibi çeşitli telefon ayarlarını da değiştirebilirsiniz.

Her ne kadar bataryanızdan tasarruf etmek istesenizde telefonunuzun sürekli bağlantıda kalması için JuiceDefender kısa aralıklarla otomatik bağlantı kurma seçeneği sunar ve böylece bütün uygulamalarınız ve veriniz güncellenebilir.

Bütün bunların yanısıra, JuiceDefender, uygulamaları açmaya gerek kalmadan sunduğu çok sayıda seçeneği yönetebileceğiniz masaüstü widgetleri de içerir. Bu sayede, bataryanızın durumunu her zaman takip altında tutabilirsiniz.

JuiceDefender, Google Play'de bulunabilen en iyi batarya kontrol ve yönetim araçlarından biridir. Seçeneklerle doludur, basit bir arayüze sahiptir ve gerçekten işe yarar.
X